Vyberte závod

Startovní listiny

Kalendář závodů

Vítejte v našem registračním systému, který slouží k přihlašování na tyto závody. Kliknutím na závod nebo serii se můžete registrovat


Jednotlivé závody

Logo Datum závodu Jednotlivé závody
1.12.2021Extreme Dog Race Virtual Winter - IBEROregistracestartovní listina
13.2.2022Troja Challengeregistracestartovní listina
1.3.2022Extreme Dog Race VIRTUAL 4ALL - Spring IBEROregistracestartovní listina
5.3.2022EXCALIBUR RACE - Zimní závod Hornický skanzen Mayrauregistracestartovní listina
13.3.2022Troja Challengeregistracestartovní listina
2.4.2022Grand Prix Dříteč - 7. ročníkregistracestartovní listina
30.4.2022PŘEKÁŽKÁČ - MALEJ - jaroregistracestartovní listina
30.4.2022PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJregistracestartovní listina
30.4.2022PŘEKÁŽKÁČ - SRDCOVKAregistracestartovní listina
30.4.2022ZKUS MARATON KUKS 2022registracestartovní listina
1.5.2022PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ - jaroregistracestartovní listina
4.5.2022VYBĚHNĚME PROTI NÁSILÍ - 7.ročníkregistracestartovní listina
21.5.2022Extreme Dog Race MILITARY Tankodrom Miloviceregistracestartovní listina
1.6.2022Extreme Dog Race VIRTUAL 4ALL - Summer IBEROregistracestartovní listina
11.6.2022Žernovský bajk 2022 – XX. ročníkregistracestartovní listina
25.6.2022ŠNEK RACE 2022 - sobotaregistracestartovní listina
25.6.2022ŠNEK RACE 2022 - sobota - noční závodregistracestartovní listina
25.6.2022ŠNEK RACE 2022 - 3 závodyregistracestartovní listina
25.6.2022ŠNEK RACE 2022 - dětský závodregistracestartovní listina
26.6.2022ŠNEK RACE 2022 - neděleregistracestartovní listina
1.7.2022Kupkolo.cz MTB Trilogy 2022 registracestartovní listina
16.7.2022ZKUS NOČNÍ KUKS 2022registracestartovní listina
17.7.2022Žernovský bajk ROAD 2022 – III. ročníkregistracestartovní listina
23.7.2022Rakovnické cyklování 2022 - Městské CROSS-COUNTRY (XC)registracestartovní listina
24.7.2022Rakovnické cyklování 2022 - závod horských kol MTBregistracestartovní listina
24.7.2022Rakovnické cyklování 2022 - silniční kritérium a vyřazovací závod (SC)registracestartovní listina
24.7.2022Rakovnické cyklování 2022 - závod historických kolregistracestartovní listina
30.7.2022EXCALIBUR RACE - Opatovregistracestartovní listina
19.8.2022Noční závod Extreme Dog Race Žernovregistracestartovní listina
20.8.2022Letní závod Extreme Dog Race Žernovregistracestartovní listina
20.8.2022Okolo republiky 1400 / 900registracestartovní listina
21.8.2022JUNIOR cup - 4. ročníkregistracestartovní listina
1.9.2022Extreme Dog Race VIRTUAL 4ALL - Autumn IBEROregistracestartovní listina
24.9.2022PŘEKÁŽKÁČ - MALEJ - podzimregistracestartovní listina
24.9.2022PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJregistracestartovní listina
25.9.2022PŘEKÁŽKÁČ - NEJVĚTŠÍ - podzimregistracestartovní listina
30.9.2022EXCALIBUR RACE - Hrad Helfštýn - nočníregistracestartovní listina
1.10.2022EXCALIBUR RACE - Hrad Helfštýnregistracestartovní listina
21.10.2022JESENICKÝ ULTRASUROVEC - MTB - 2.ročníkregistracestartovní listina
22.10.2022JESENICKÝ SUROVEC - MTB maraton - 23. ročníkregistracestartovní listina
10.12.2022Extreme Dog Race - zimní závod - Dolany u Klatovregistracestartovní listina